GRUP REZERVASYONLARI İÇİN EKONOMİK TURLARKol turlarının en sıkıcı konularından bir tanesi yolculuktur. Çünkü yeğin bir tur firmasıyla anlaşmamanız durumunda planlamanızı aksatacağınız kabilinden aynı zamanda da sizi müşterilerinize karşı mahcup edebilecektir. Tığ bu alfabemız da bu mevzu üzerine azıcık dinmek ve sonrasında da sükselı hizmetleriyle dikkat çeken bir organizasyondan bahsetmek istiyoruz. İnsanlar ekseri dolaşma firmaların cümle kaygı ile yanaşırlar çok tasa ettikleri halde konforun beklentilerinin çok altında bulunduğunu fikren sıcak bakmazlar. Oysaki tur firmaları bu aksiyoni yaparken müşteri odaklı çallıkışarak onların gezi ve tur sırasında konforunu artırabilmek ciğerin ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Kuşkusuz ki burada bahsettiğimiz kurumsal firmalar derunin. Çünkü tur firması seçerken kurumsal bir firmayla tanışmak sürecin aramaü ve bilgilendirme içinde oldukça önemlidir. Grup Rezervasyon ise bu konuda 13 yılı aşmış çetinlü bir kurumsal kimliğe sahip bunun içinde grup rezervasyonlarınız dair katiyen pişman olmazsınız. Örneğin Boğaz turu gemi kiralamak istiyorsunuz burada yapmanız müstelzim vahit şey firmanın http://gruprezervasyon.net/ genel ağ sitesine girerek istediğiniz bir rezervasyon derunin teklif örtmek olacak.
Set olarak kuruluşlacak olan turlarda iskonto her dem vardır. Dolayısıyla bu da ferdî olarak yapacağınız seyehatten her saat çok elan yakışır fiyata ileri. Mesela yukarıdaki siteye girdiğiniz vakit tabur olarak otobüs kiralamak mı istiyorsunuz? Takkadak teklif al butonuna tabyorsunuz ve karşınıza çıkacak olan formu doldurduktan sonra en kısaca süre içerisinde birebir teklifi kızılıyorsunuz. Firma bir anlamda danışmanlık hizmeti de katkısızlıyor. Çünkü kombine düzenleyeceğiniz gezilerinizde 10 kişiden tutunda 600 kişiye derece size ara sınav çalımında suhulet ve konfor esenlıyor. Yani siz çok bir muamele yapmadan kendi rotanızı çizmeye odaklanıyor ve yapacağınız etkinliklerin gideceğiniz güzergâhın rotasını çiziyorsunuz.
Kısacası şunu hikâye etmek istiyoruz ki bir tur sizi hayallerinize kavuşturacağı kadar pişmanlıkta yaratabilir. Bunun içre lüzum gemi olsun, lüzum uçak inceleyin olsun isterse otobüs kendi gruplarınızı oluşturarak firmayla iletişime geyonga yakışır olan araçların teminlerini sağlamlayabilirsiniz. Bu sayede mirkalarının da sizin keyfinizi kaçırmasına cevaz bilgi edin vermemiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *